Gazeteye Kayıp İlanı Verme

Bir çok vatandaşın yaptığı gibi sizde kimlik, nüfus cüzdanı, ehliyet, sürücü belgesi, diploma, öğrenim belgesi, geçici mezuniyet belgesi, tasdikname, pasaport, askeri kimlik, fatura, paso, araç ruhsatı, iş yeri ruhsatı ve buna benzer önemli evraklarınız’dan birini   kaybettiğiniz takdirde gazeteye kayıp ilanı vermeniz sizin yararınıza olacaktır.

Gazeteye Kayıp İlanı Vermek;

Gazetelerin resmi ilan servisi olan firmamıza istediğiniz gazeteye verilmesi üzere kayıp ilanlarınızı verebilirsiniz. Kayıp ilanı verebilmenizin en hızlı yolu şunlandır. İlk olarak Türkiyenin her yerinden sabit hat olsun diğer hatlar olsun hepsinden 444 45 26 nolu telefonu arayarak ilan verebilirsiniz. İnternet üzerinden kayıp ilanı vermek içinde sitemizin sağ tarafında bulunan kayıp ilan formunu doldurarak bizlere ilanınızı bırakabilirsiniz. Dilerseniz ilan formumuzdan size dönüş yapmamız için telefon numaranızıda bırakabilirsiniz ve müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere geri dönüş yaparlar.

Sizlere önerimiz şudurki zayi yani kayıp ilanı vericekseniz gazete ayrımı yapmanıza gerek yoktur. Neden tirajı çok yüksek bir gazeteye yüksek fiyat ödeyerek işleminizi yaptıracaksınızki? Daha uygun fiyata müşteri temsilcilerimizin sizlere tavsiye ettiği gazeteye ilanınızı yazdırmasına müsade etmeniz sizin faydanızadır.

Hürriyet, posta, zaman, milliyet, sabah, star, cumhuriyet, vatan, habertürk, akşam takvim, yeni şafak, yeni asır, akit, vakit ve ismini sayamadığımız diğer gazetelere de ilanlarınızı firmamız aracılığı ile verebilirsiniz.

Nüfus Cüzdanı Kayıp İlanı Vermek

Ehliyet Kayıp İlanı Vermek

Öğrenci Kimliği Kayıp İlanı Vermek

Diploma Kayıp İlanı Vermek

Askeri Kimlik Kayıp İlanı Vermek

Geçici Mezuniyet Belgesi Kayıp İlanı Vermek

Kayıp ilan örnekleri; Resimde verilmiş olan 3 çeşit kayıp ilanı örneğini görebilirsiniz.