Kayıp İlanı Verme Servisi

BİRLEŞİK BASIN İLAN SERVİSİ

andilan

Türkiye’nin her yerinden

444 45 26

150 ₺’den
başlayan fiyatlarla

" RESMİ "

ULUSAL & YEREL GAZETE

KAYIP İLAN SERVİSİ

www.kayıp-ilani.gen.tr sitesi ve içeriği And Birleşik Basın İlan Servisi Limited Şirketi‘ne aittir.

Web sitemizi ziyaretiniz neticesinde sunmakta olduğumuz hizmetlerimizden yararlanılması halinde, söz konusu hizmetin ifa edilmesi sürecinde ilan veren tarafından paylaşılan bilgilerin ne şekilde kullanılacağı aşağıda “Gizlilik Politikaları” metninde belirtilen şartlara tabidir.

İlan verenin site üzerinden hizmet talep etmesi halinde ilan veren bu hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılır.

Gizlilik Politikaları

İlan Servisi; 
www.kayıp-ilani.gen.tr sitesi, gizlilik politikaları üzerinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Site yönetiminde size ait bilgilerin gizliliği son derece önemlidir. Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz ya da web sitemizin bazı bölümlerini ulaşabilmeniz için şahsi ya da kurumsal bazı bilgilerinizi şirketimize vermeniz gerekmektedir.
Sözü geçen bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da herhangi bir yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece hiç bir şekilde paylaşılmayacağı, güvenlik ve gizlilik standartlarına uygun şekilde kullanılacağı ajansımızın taahhüt altındadır.

İlan veren;
Web sitemiz üzerinden ilan reklam verebilmesi için üye olma zorunluluğu yoktur.faturalandırma ve iletişim için verdiğiniz kişisel veya kurumsal bilgiler web sitemimizde kayıt altına alınmamaktadır.
Sitelerimizde internet trafiğini en güvenli seviyede tutmak amacıyla ileri düzeydeki güvenlik programı kullanılmaktadır.
Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız işlemler esnasında vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki gizlilik ve güvenliği korumak amacıyla konulmuştur.
Kişisel bilgilerinizi sakladığınız ortamı nasıl koruyoruz?
Size hizmet vermekte kullandığımız donanım, yazılım ve net work altyapısını güvenliği en üst düzeyde sağlanmaya çalışılmaktadır. Bu amaçla sistemimizde güvenli pekçok ortamda test edilmiş net ve ürünü kullanılmaktadır.
Kredi kartı bilgilerinin gizliliği
Sitemiz üzerinden ilan hizmeti satın almak için kredi kartıyla ödemeyi tercih edebilirsiniz bu durumda kredi kartı bilgilerinizi gereksinimi duyulmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi sistem üzerinden alınmamakta tahsil edilecek bedel telefon veya faks ya da e-posta ile göndereceğiniz mail Ordu formu ile karşınıza çekilmektedir.
Anlaşmalı bankalar olan garanti bankaların gizlilik standartlarına taahhüt altındadır.